בניית אתרים לעסקים קטנים

ישנם עדיין לא מעט אנשים שחושבים כי בניית אתרים לעסקים קטנים היא בזבוז זמן. עם זאת, לא כך הוא הדבר ומדובר באפשרות לעשיית רווחים פי כמה יותר גדולים מהרגיל.
קיימת תפיסה כי אתרי אינטרנט שייכים לתחום של חברות וארגונים גדולים שזקוקים גם לנוכחות ברשת האינטרנט. עם זאת, שורשיה של תפיסה זו נעוצים בעבר הרחוק יחסית. יחד איתה גם הלכה התפיסה כי עסקים קטנים לא זקוקים להשקעה הכרוכה בהקמת אתר אינטרנט וכי לא ירוויחו ממנה דבר. היום ידוע כי נוכחות אינטרנטית היא דבר מתבקש עבור כל גוף/עסק/ארגון אשר מעוניינים כי יהיו בכלל מודעים לקיומם. יותר מכך, עסקים קטנים יכולים להרוויח מהקמת אתר אף יותר מאשר ארגונים גדולים וחברות ענק.

בניית אתרים לעסקים – יתרונות

מה הם מאפייניו של עסק גדול? מחזור מכירות גדול, תפוצה פיזית רחבה פרסום רב באמצעי התקשורת ומודעות ציבורית נרחבת. בעבר, בכדי להגיע לרמה גבוהה במאפיינים הללו הייתה נדרשת השקעה כספית נרחבת ביותר אשר גם לא הבטיחה הצלחה. אחד מאפיקי ההשקעה הנכבדים היה בתשתית פיזית. כמובן שכל זאת נעשה בכדי להגדיל בסופו של דבר את מחזור המכירות של העסק.
עכשיו מה אם אגיד לכם כי הקמת אתר אינטרנט חוסכת עבורכם חלק נכבד מכל ההוצאות הללו, כל זאת יחד עם אפשרות להגדיל בצורה משמעותית ביותר את מחזור המכירות שלכם? אני בטוח שזה נשמע מפתה, במיוחד בעבור בעליו של עסק קטן שאינם מעוניינים להיכנס להשקעות מיותרות.

אתר אינטרנט לעסק קטן

חל נכבד של הפעילויות השונות בחיינו עברה לתחום הווירטואלי שמתנהל על-גבי רשת האינטרנט. חנויות וירטואליות צצות כפטריות אחרי הגשם ומבלי להחזיק שום חנות פיזית ופרסום באמצעי התקשורת הן מגיעות למחזורי מכירות גדולות ביותר.
כל הפעילויות שהזכרנו קודם לכן, עוברות להתנהל באינטרנט. פרסום? באינטרנט; מודעות ציבורית? הציבור נמצא בחלקו הגדול באינטרנט ומה שמתקיים על-גביו הוא גם מה שהציבור מודע אליו; תפוצה פיזית? אין צורך, עדיפה לכם תפוצה ווירטואלית. כל אלו ועוד מתנהלות באמצעות אתר האינטרנט שלכם. השאלה היא לא אם העסק שלכם זקוק לאתר, מכיוון שהאתר כבר מתפקד כעסק לכל דבר.

בניית האתר שלכם

A&T DESIGN עובדת אמנם עם ארגונים וחברות גדולות, אך אנו גם מתמחים בעבודה עם עסקים קטנים. מטרתנו הינה להקים עבורכם אתר אשר יסייע להגדיל את מחזור המכירות של העסק שלכם בהשקעה ממוקדת שתציג בפניכם תוצאות אמיתיות במהירות רבה.
השאלה היא לא אם לבנות אתר או לא, השאלה היא אם לבנות אותו עכשיו או במועד מאוחר יותר, זאת מכיוון שבקרוב לכל עסק חפץ חיים יהיה אתר אינטרנט. כל שנדרש מכם הוא רק רצון לצעוד הלאה עם התקדמות החברה והשוק ולהשקיע בבניית אתר שיקדם את העסק שלכם רבות.
A&T DESIGN מתמחים בבניית אתרים לעסקים קטנים. פנו אלינו עוד היום לייעוץ והצעת מחיר.