אודות

אתרי אינטרנט הינם לחם חוקה של רשת האינטרנט. הם אבן הבנייה הבסיסית ביותר דרכה הגולשים ברשת יכולים למצוא את המידע אותו הם צריכים, לצ'וטט, לערוך קניות וכל שאר הפעולות שכולנו מבצעים מידי יום ביומו. בכל שנה שעוברת, רשת האינטרנט מתפתחת, מסתעפת ומקיפה יותר ויותר מימדים בחיינו.

בעבר, הקמת אתר לארגון או לחברה הייתה מעין גחמה, הצהרת כוונות שאומרת כי גם אנחנו במשחק וגם אנחנו מתקדמים עם העולם. היום לעומת זאת, הקמת אתר מהווה כלי עסקי שאין לוותר עליו. רשת האינטרנט מאפשרת לנו לשמור על קשר מתמיד עם הלקוחות שלנו, קשר שבאמצעותו נוכל להגיע ללקוחות חדשים, לשמר את הקיימים, למכור/לפרסם את מוצרינו ועוד פעולות רבות וחשובות. האתר מהווה מעין כתובת מרכזית לפעילותנו ברשת. פרסום באתרים שונים וברשתות חברתיות אמנם מתנהל באתרים אחרים, אך מוביל בסופו של דבר למגרש הבית שלנו – האתר.

בהתאם למגמה זו, בניית אתרים הפכה גם היא מפעילות אמנותית וטכנית באופייה, לפעילות שכרוכה בתכנון עסקי ושיווקי לטווח ארוך במטרה למקסם את היתרונות השונים שבנייתו מקנה עבורנו. כל עסק מייצג קונספט אחר ונוגע במימד אחר בחייו של הלקוח. אין פורמט אחד ברור של אתרים אשר מתאים עבור כולם. חברת A&T DESIGN עומדת מאחורי זכותו של כל לקוח לקבל אתר המותאם במיוחד לצרכיו ולמאפייני השוק השונים הנוגעים לפעילותו העסקית.

המאפיין המרכזי של שוק האינטרנט הוא חדשנות. אנו, בA&T DESIGN יודעים כמה חשוב להתנהל בתהליך בלתי-פוסק של לימוד טכנולוגיות חדשות ומגמות אינטרנטיות מרכזיות שצצות מידי יום-ביומו. יחד עם זאת, שום טכנולוגיה חדשה לא מבטיחה הצלחה עסקית. לכן, כשאתם פונים אלינו במטרה להקים אתר, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הניסיון הרב שצברנו בפיתוח אתרים עסקיים יסייע לכם ולעסק שלכם להגיע להצלחה שאליה אתם שואפים.

מלבד עבודה במגזר העסקי, יש לנו גם ניסיון בפיתוח אתרים למגזרים שונים. עבודתנו נוגעת בכל אדם אשר מעוניין בהקמת אתר ברמה גבוהה, אתר שמספק הרבה יותר מנוכחות אינטרנטית, אתר אשר יעניק לו אפשרות לבטא קונספט מסוים בצורה הטובה ביותר.

A&T DESIGN נמצאים שם עבורכם בכל שלב של העבודה. מהשלב הראשוני ביותר בו אנו חושבים במשותף על מאפייניו הכלליים ביותר של האתר ועד לרגע העלאת האתר עצמו. גם לאחר מכן, אנו מספקים עבורכם שירותי קידום ופרסום מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר שיסייעו לאתר שלכם לעקוף את המתחרים ולהגיע ללקוחות רבים בארץ ובעולם.