אחסון אתרים

בכדי להעלות תכנים לרשת האינטרנט כגון מידע כתוב, סרט ותמונות, יש לדאוג לחלל אחסון – אחסון אתרים בשיטה הנכונה.

במידה ואנו מעוניינים להקים אתר ולהעלאות אותו לאוויר, אנו זקוקים לשרת פיזי אשר עליו נוכל לאחסן את האתר ואשר באמצעותו יוכלו הגולשים לגשת לאתר שלנו. אנשים רבים לא מודעים לתשתית הפיזית העצומה שעומדת מאחורי האתרים השונים בהם הם גולשים. אתרי ענק חובקי עולם כגון פייסבוק וגוגל מחזיקים בחוות של שרתי-על ברחבי העולם. כל אתר אינטרנט, אפילו הקטן והזניח ביותר זקוק לחלל אחסון. השרת עליו מאוחסן המידע אינו רק מחסן למידע, אלא מהווה גם את התשתית של התקשורת בין הגולשים לאתר.

אחסון אתרים איכותי

בעבר, אחסון אתרים סבב סביב חלל אחסון בלבד. לא היה דגש מיוחד על ביצועיו של השרת והיה מספיק רק למצוא ספק אשר יאפשר לכם להעלות את האתר שלכם על-גבי השרת שלו. היום לעומת זאת, קיימת חשיבות רבה לביצועים שהשרת מספק והשירותים השונים אשר הוא מאפשר לכם לקיים באתר.

מכיוון שמדובר בתחום האינטרנט, השרת עליו מאוחסן האתר צריך לפעול ללא תקלות, או עם כמה שפחות תקלות. לא מדובר בכונן הקשיח של המחשב שלנו שקונים עם המחשב ולאחר מכן משליכים יחד איתו. שרת צריך לפעול בצורה סדירה וכל תקלה בו עלולה לפגוע בגישה של הגולשים לאתר שלכם. אתרים עסקיים שתעבורת הגולשים שווה עבורם לרווחים לא יכולים להרשות לעצמם תקלות שכאלו בשרת ולכן הם בוחרים לרוב להשתמש בשרתים ברמה גבוהה. אתרים בעלי נפח גבוה של תנועת גולשים נוהגים גם להשתמש בשירותי ניהול ותחזוקה לשרת מסביב לשעון. שוב, בכדי למנוע מצב של נפילת השרת וניתוק הגולשים מהאתר.

אחסון אתרים בהתאמה אישית

אחסון אתרים איכותי עולה לא מעט ולא כל האתרים זקוקים לאחסון מסוג כזה. ישנן אפשרויות ביניים רבות שמציעות התאמה ספציפית לכל אתר ואתר. כיצד נוכל לדעת איזה שירות אחסון הוא זה המתאים לנו ביותר? אחסון אתרים שיספק לנו את כל הצרכים הטכניים הדרושים בכדי לתפעל אתר כשלנו, אך כזה שלא נשלם עבורו יותר מהדרוש. מלבד בניית ועיצוב אתרים, חברת A&T DESIGN מספקת שירותים נלווים רבים הקשורים לתחום האינטרנט ואשר הינם בלתי נפרדים מכל אתר מצליח. בין אותם שירותים אנו מספקים גם מידע והמלצות על שירותי האחסון אשר יתאימו בדיוק לצרכיכם.

בכדי לאפשר תנועה של גולשים לאתר שלכם יש לפנות לשירות אחסון אתרים. בA&T DESIGN נסייע לכם להגיע לשירות האחסון הטוב ביותר עבורכם.