קידום אתרים

אחד המרכיבים החשובים ביותר להצלחתו של אתר הוא קידום אתרים. ללא קידום אתרים ברמה גבוהה ומקצועית האתר שלכם יאבד בין המתחרים.

כמות המידע באינטרנט היא עצומה בכל קנה מידה אפשרי. בכדי למצוא את דבר מה שאנו זקוקים לו, בין אם זה שירות כלשהו, מידע או אפילו מוצר, אנו משתמשים במנועי חיפוש. הפופולארי ביותר ביניהם הוא 'גוגל'. מנועי החיפוש עושים שימוש בקריטריונים מסוימים בכדי למיין בין אתרים ולדרג אותם לפי מידת הרלוונטיות שלהם לגולשים. ברור הדבר כי אתר אשר מדורג במקומות הראשונים הוא בעל פוטנציאל רב ביותר לרווחים. לכן, חשוב מאוד לכל אתר לזכות בעדנה של מנועי החיפוש, זאת כמובן אם הוא מעוניין שיגיעו אליו גולשים.

מה זה קידום אתרים?

באופן כללי, קידום אתרים הוא תהליך אשר בו אתר האינטרנט שלכם עובר שדרוג מבחינת הצורה שבה הוא נתפס בעיני מנועי החיפוש. תהליך זה משיג שני מטרות. מכיוון שמנועי החיפוש מדרגים את האתר לפי מידת הרלוונטיות שלו לגולש כפי שהם תופסים אותה, מלבד קידום האתר במדרג של מנועי החיפוש, גם הגולשים לאתר זוכים לחוויית גלישה יעילה ונוחה יותר.

מה שתיארנו לכם עד עכשיו מכונה קידום אורגני. קיים סוג נוסף של קידום אשר מכונה 'קידום ממומן בגוגל'. מנועי חיפוש מצליחים כמו 'גוגל', מציעים לעסקים שונים לשלם עבור דירוג גבוה בתוצאות החיפוש. התשלום משתנה על-פי פעולות הגולשים. בסדר עולה של מחיר – ניתן לשלם עבור הקלקה, עבור השארת פרטי התקשרות ועבור מכירה.

מקדם אתרים

ראשית כל, מומלץ שאת תהליך הקידום ינהל מקדם אשר מתמחה בנושא. קידום אתרים נוגע באספקטים רבים ושונים של התנהלות האתר שלכם מול מימדים רבים ושונים של רשת האינטרנט. בכדי לקיים קידום אורגני ברמה גבוהה יש לפעול במספר אפיקים שונים ורק אדם מקצועי שמתמחה בנושא יכול לעשות זאת בצורה הנכונה שבעצם משלבת בתוכה את הכול.

לצערנו, חלק גדול ממקדמי האתרים כיום אינם מקצועיים דיו. קורס קצר או קריאה של כמה מאמרים באינטרנט לא הופכת אדם למקדם אתרים אמיתי. היום יש דרישות מסוימות ומחר דרישות אחרות לגמרי. מדובר במקצוע דינמי שדורש לימוד ללא הפסקה מכיוון שמנועי החיפוש משנים את הקריטריונים ללא הפסקה ואחת לכמה זמן גם הופכים לגמרי את השיטה.

אנו A&T DESIGN מודעים לעובדה כי בכדי שהאתר שלכם יישאר רלוונטי ורווחי יש להיות עם היד על הדופק ולדאוג לקידום אפקטיבי ויעיל מבחינת השקעה. מלבד בניית אתרים ועיצובם, אנו מציעים לכם גם שירותי קידום אתרים ברמה גבוהה ביותר בשוק. מקדמי האתרים שלנו משתלמים ללא הפסקה ומלבד עבודה ללא הפסק על קידום האתר שלכם, אנו דואגים גם שילמדו את השינויים הדינמיים שמתרחשים בשוק התחרותי הזה. תהליך קידום אתרים מוצלח שווה לעלייה משמעותית בהיקף הרווחים שלכם.

קידום אתרים – מרכיב חשוב להצלחתו של כל עסק.