בניית אתרים

בימינו, אתר אינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מכל עסק. עם זאת, בניית אתרים היא תהליך מורכב שעדיף כי יתבצע בידי מקצוענים.

נוכחות אינטרנטית בימינו היא אחד המרכיבים הבסיסיים של כל עסק מצליח. אנשים מבלים היום חלק ניכר מזמנם בגלישה ברשת האינטרנט ובין אם מדובר בגלישה לצרכי עבודה ובין אם מדובר לגלישה לצרכי הנאה, הציפייה היא להגיע למידע אשר לו אנו זקוקים באמצעות שיטוט ברשת. תחום שמתפתח בצעדי ענק בשנים האחרונות הוא רכישה וירטואלית של מוצרים. אפילו מוצרים יומיומיים נרכשים בכמויות באמצעות מערכות רכישה וירטואליות. בעקבות התפתחות זו ואחרות, בניית אתרים הפכה למורכבת עוד יותר.

תהליך בניית אתרים

בניגוד לעבר, תהליך בניית אתרים הינו דינמי ולא סטאטי. לא מדובר בסתם הזמנה מראש של "תבנה לי אתר לעסק כזה וכזה" ולאחר מכן פשוט מקבלים אתר ובזה נגמר העניין. אתר אינטרנט נבנה תמיד למטרה מסוימת. כשמדובר באתר רציני של עסק, או ארגון כלשהו, אתר האינטרנט משמש יותר מאשר לוח מידע ופרטים, האתר משמש גם כפלטפורמת תפעול ותקשורת עם הלקוחות/צרכנים.

לכן, בניית אתר אינטרנט מלווה בתיאום רב בין מחלקת העיצוב, הבנייה, הפרסום והמחלקה שמקשרת בין כל אלו לדרישות הלקוח. משלב הסקיצה הראשונית ועד להעלאת האתר לאוויר חשוב כי תישמר הקונספציה הראשונית והבסיסית אשר עבורה הוקם האתר. שינויים פתאומיים בשיטת הפרסום והקידום האינטרנטיים מחייבים חזרה אף למרכיביו הבסיסיים ביותר של האתר.

בניית אתרים – אפיון

אתרים שונים מקיימים פונקציות שונות. אתר עסקי שונה בעיצובו ובמערכותיו מאשר אתר של ארגון ללא-מטרות-רווח ואתר שנועד לקדם מוצר מסוים שונה גם באופיו מחנות שמספקת מגוון רחב של שירותים.

האפיון של האתר נקבע לפי אופי פעילותו והדגש על כך צריך להיות מושם כבר מתחילת תהליך העבודה ולהתקיים לאורכו. חברות רבות לבניית אתרים מנסות לגעת במגוון יותר מידי רחב של אפיונים שונים, מבלי התמקצעות וניסיון באותו התחום. בA&T DESIGN אנו מחזיקים בניסיון רב-שנים בעבודה עם חברות וארגונים שונים. כל אתר שיוצא תחת ידינו, יוצא כשהוא מאופיין בצורה המתאימה ביותר לתחום אליו הוא שייך ולפונקציה אשר אותה נועד למלא.

בניית אתרים – קידום

קידום אתרים הינו תחום שעולה למודעות ממש בשנים האחרונות. בבסיסו, קידום נועד בכדי שהאתר 'ימצא חן' בעיני מנועי החיפוש אשר דרכם מגיעים מרבית הגולשים באינטרנט למידע/שירות/מוצר אותו הם מחפשים. היום ידוע כי ללא קידום מוצלח לאתר אין סיכוי רב אל מול המתחרים.

אנט-דיזיין נוגעים בכל המימדים השונים הדרושים בכדי להביא את האתר שלכם להצלחה. ביניהם גם קידום אתרים איכותי וחדשני.

הקמת אתר היא לא עסק של מה בכך. תהליך הבנייה דורש יד מקצועית ופיקוח ברמה גבוהה. בקיצור, יש לפנות לחברה שעוסקת בבניית אתרים.