בניית אתרים לילדים

אנשי שיווק רבים טוענים שילדים הם הדרך הכי טובה לארנק של ההורים והסיבה שלכם היא שקשה לנו בתור הורים לסרב לזאטוט הקטן שרוצה צעצוע חדש או מתנה וכמובן אנו בתור הורים נראה מזכרות מהרגעים שהילדים שלנו היו קטנים ולכך יש לכך בשוק שלל מוצרים המותאמים לכך.

כיום תהליך הקנייה שלנו הפך לקל יותר מבעבר ובמקום לצאת מהבית עם הילדים וללכת לחנות לחפש חניה לבזבז זמן ודלק, ניתן לשבת בבית עם כוס קפה ועוגה לפתוח אתר אינטרנט לקנות דרכו מוצרים שיגיעו עד אלינו לבית.

בניית אתר חנות לילדים

אין גבול למה שניתן להציע כיום לילדים ונוח מאוד להציע להם שפע של מוצרים דרך האינטרנט, כיום לילידם יש שליטה מלאה במחשב כבר מגיל צעיר ויהיה לילד יותר נוח לגלוש באתר אינטרנט לבחור צעצוע מאשר ללכת לחנות למצוא צעצוע לחזור הביתה ולבקש אותו מההורים.

חברתנו מתמחה בבניית אתרים לילדים בעיצוב אישי ומותאם לסוג המוצרים שתרצה להציג באתר.

צוות המעצבים הגראפיים שלנו יעצב אתר נעים וקוסם לילדים שישאיר אותם מרותקים על המסך וצוות הפיתוח שלנו יבנה אתר נוח לשימוש לכולם על מנת שיהיה נוח לבחור מוצר ולבצע רכישה.

באתר עצמו ניתן לשלב סרטוני הדגמה וגלריות תמונות של הצעצועים והמחשקים השונים ובכך ליצור עידוד מכירה.

בניית אתרי משחק לילדים

בניית אתרי משחק לילדים נחלקים לשתי סוגים שונים, האחד הוא אתר למשחקים ושעשועים והשני הוא לצורך אבחון ולמידה.

אתר משחקים

אתר משחקים הינו אתר שנועד להציע לילדים מגוון משחקים שונים ובכך לספק להם תעסוקה לאורך מספר שעות במהלך היום. הורים רבים לא מוצאים תעסוקה לילדיהם בחגים ובשבתות ואתר משחקים יכול להיות פתרון נהדר עבורם.

אתר למידה ואבחון לילדים

אתר למידה לילדים מפעיל מערכת פשוטה של למידה ומשחק ביחד ובכך מציע לילד חווית לימוד מהנה, ישנו מגוון רחב של פלטפורמות שניתן לבסס עליהם את המשחק ובכך למעשה אין גבול עבור מה שניתן ליצור ולפתח. אתרי אבחון לילדים מציעים מבחנים שונים כחלק מאבחון למידה, מומחים טוענים שביצועי ילדים במבחנים ולמידה הם למעשה גבוהים יותר כאשר הם לומדים מהבית.

בכל אתר כזה ניתן לשלב מערכת סטטיסטיקות המראה את ביצועי התלמיד ואת התקדמות הלמידה.