בניית אתרי וורדפרס

מדוע עדיף לבנות אתר בוורדפרס

אתם בסך הכול רציתם לבנות לכם אתר, ונפלתם לתוך עולם שלם של מושגים שנשמעים לכם כמו טורקית מדוברת במקרה הטוב: וורדפרס, הוטמייל, תכנות וג'אווה, וכאילו לא די בכך, אתם אמורים להחליט בקשר לזה כל מיני החלטות הרות גורל כשאין לכם בעצם מושג ירוק מה כל דבר אומר. באנו לעשות לכם כאן קצת סדר, בהסברים על קצה המזלג על בניית אתרי וורדפרס ובניית אתרים באופן כללי.

שפות האתר ומערכות הניהול

אתר על פי רוב בנוי מצד של תכנות ומצד של עיצוב. בסוגים אחרים של מערכות לניהול ובניית אתרים יש צורך גם במתכנת וגם במעצב, ולסיום במישהו שיזין את התוכן. אכן, בלגן שלם, בדיוק כמו שזה נשמע. וורדפרס הינה מערכת לבניית אתרים בקוד פתוח, שמאפשרת לכם לשלוט בעצמכם בתוכן האתר מבלי תלות באנשי מקצוע לבד מאשר בשלב הבנייה שלו. אם תרצו להוריד או להוסיף עמוד, לשנות תמונה או לקצר מאמר- תוכלו לעשות זאת בכוחות עצמכם, מבלי לחכות בתור ולשלם עוד כסף.

יתרונות בניית אתרי וורדפרס

מערכת וורדפרס קלה מאד ללימוד ולתפעול, ומתוך כך הקמת אתר עבורכם, אם תעשה על ידי אנשי מקצוע לא תהיה מסובכת וארוכה. המערכת מגוונת וניתן להכניס איתה מגוון רחב של אפשרויות לאתרים. באתרי וורדפרס ישנה אפשרות לשלב תמונות וידאו וקבצי סאונד בצורה בה ימצאו בקלות גם על ידי גוגל, ובכלל מנועי החיפוש של גוגל ימצאו לכם בוורדפרס בקלות יחסית גם את מילות המפתח, וכך כולם יהיו מרוצים מההחלטה על בניית אתרי וורדפרס.

אין גבול למה שניתן להשיג באמצעות מערכת וורדפרס כך למשל תוכלו להקים אתר תדמית, חנות וירטואלית, אתרי הכרויות ואתרי טיוב לשידורי וידאו.

לאן לפנות

חברתנו מתמחה בבניית אתרי וורדפרס ייחודיים ובהתאמה אישית עבור לקוחותנו, למעשה אפילו אתר זה נבנה במערכת וורדפרס המתקדמת.

אנו מציעים לכם עיצוב אישי המותאם לסגנון האישי של העסק שלכם ביחד עם פיתוח המערכת הבסיסית והתאמתה במיוחד עבור הצרכים שלכם.